Jak to vše začalo

Historie klanu

Prosinec 2011

Beast Riders byli založeni při releasu Star Wars: The Old Republic. To se stalo za celkem nepříznivých podmínek, založeno nováčky v žánru MMO, a navíc česká komunita šla na jiný server. Postupem času si však Beast Riders vydobyli dobré jméno, a to svým přístupem ke hře, organizováním společných akcí a pohodovým stylem hraní.

Řídili jsme se heslem „Slow and Steady Wins the Race“, což se nám vyplatilo. Začali jsme chodit operace (raidy), pořádali hony na World Bosse, servery se spojily, pohltili jsme menší guildy, a ač jsme byli "casual" guilda, začali jsme progressovat na hardmode (a nightmare). Jako jediná, z původních republikových CZ/SK guild, stále existujeme (2016).

Black Desert Online

Březen 2016

Poslední rok, dva, se původní zakladatelé začali ohlížet po nějaké další MMO hře. Pro změnu nějaké fantasy s bohatším obsahem, aby nám hra vydržela na delší dobu, a s více mechanik pro chod guildy. Dlouho jsme si nemohli nic vybrat.

Nakonec nám padl do oka Black Desert Online. Samá pozitiva a socíalní jistoty. První dovolená v Heidelu, následuje první osel, a zde se stáváme oficiálně skupinou jezdců :) Zakládáme guildu na evropském serveru Jordine, kde je i zbytek české a slovenské komunity a otevíráme nábor.

Půl roku BDO

Říjen 2016

Guildovní aktivita neustává, maximální kapacita je 75 členů a jsou odemčené combat skilly, gathering a fishing. V guildě jsou jak veteráni, už od spuštění hry, tak i neustálý přísun nováčků.

Aneb bez obměny a trvalého náboru to holt v žádném MMO nefunguje ;)

Za chvilku nám bude rok

Únor 2017

Od minulé aktualizace proběhl merge serverů (R.I.P. Jordine). Na Node Wars je teď hezky živo, ale nevýhodou je větší konkurence - a tak se snažíme o spolupráci s dalšíma guildama. Stále si držíme kapacitu 70 - 75 lidí, chvíleme musíme omezovat nábor.

Tento měsíc jsme dostali guildovní loď a několik členů dostavělo epherijskou plachetnici, a tak se hodláme s celou flotilou vyrážet na guildovní akce do Margorie! ...a pokud se neztratíme, tak brzo oslavíme první rok existence v BDO.

Konec léta

Září 2017

Naše heslo "Pomalu, ale jistě", se stále osvědčuje. Máme zdravou hráčskou základnu, rozšířili jsme kapacitu na možné maximum (100) a začíná se nám to v guildě hemžit šedesátkami. Zároveň proběhlo spojení s guildou ScaredOfDarkness, což nás přinutilo pročistit guildu od méně aktivních hráčů.

V současnosti máme dva cíle (PvP a PvE): Začít vyhrávat T1 nody v rámci Node Wars a našetřit materiál na modrou výbavu pro guildovní loď (to znamená lov mořských potvor, hlavně Candidum).

Nábor do guildy »

Původ jména

Star Wars

První zmínky o členech našeho klanu pocházejí z dob Staré Republiky, kdy na planetě Onderon vládla skupina zkorumpovaných úředníku v čele s králem Freedon Naddem - Lordem ze Sith.

Opozici nechal popravit a ty, kteří nesouhlasili s jeho krutými praktikami, prohlásil za zločince a vyhnal z hlavního města Iziz.

Freedon Nadd doufal, že odpadlíky pohltí onderonská divočina, a že naleznou smrt ve spárech bestíí známých jako Drexl.

Odvrženým bojovníkům se ale časem podařilo tyto létající monstra, která přicházela přes kyslíkový most z měsíce Dxun, zkrotit. Naučili se na nich létat a používat je v boji. Lidé začali těmto válečníkům říkat Beast Riders…

[čerpáno z wookieepedie]

http://starwars.wikia.com/wiki/Beast_Rider